Pages Menu
Categories Menu
Domowa apteczka

Domowa apteczka

Osoby, które są aktywne zawodowo bardzo często są zabiegane. Poświęcają dość mało czasu posiłkom i aktywnemu wypoczynkowi. Niestety większość osób prowadzi siedzący tryb życia, który polega głównie na tym, że odpoczynek po pracy polega na zagrzebaniu się w fotelu i oglądaniu różnych programów w telewizji. Kiedy przychodzi weekend pojawia się konieczność zrobienia zakupów na cały tydzień, porządków w domu, odwiedzin rodziny, przyjaciół. Często brakuje czasu na ćwiczenia i gimnastykę.

Wszystkie te czynniki wpływają na osłabienie odporności, a co się z tym wiąże, zapadania na przeziębienia i choroby sezonowe wywoływane przez infekcje pochodzenia wirusowego, grzybiczego lub bakteryjnego. Oczywiście, taki stan wymagałby wizyty u lekarza, konsultacji z nim i ewentualnego zostania w łóżku. Jednak ci aktywni i zapracowani nie pozwalają sobie na to Niestety niektóre firmy oczekują od zatrudnianych osób pełnej dyspozycyjności. Przyjmuje się, że choroba nie jest mile widziana.

Przez takie sytuacje, ludzie sięgają po leki bez recepty. Mogą wiedzieć, co im najlepiej pomoże lub skonsultować się z farmaceutą. Opisując objawy, dobiorą odpowiedni syrop, krople do nosa i zestaw witamin.

Parodontax Fluoride skuteczne leczenie objawów żółtaczki